חוצי / הילה נועם
שישי, 28 יוני 2019

הוצאת עם עובד


וכך כתב עומר, בן 8.5:

מסופר בקומיקס על חתול ושמו חוצי שכל הזמן בורח מהבעלים שלו - תמר, ועושה דברים משוגעים ומצחיקים מאוד. לתמר יש חבר בשם יונתן ויחד הם מטפלים בו ומנסים להבין לאן הוא הולך כל הזמן. בכל פעם שחוצי יוצא מהבית, הוא חוזר עם מלא דברים מוזרים ומעניינים שתקועים לו בפרווה. יום אחד חוצי חוזר עם משהו מבהיל. זה הרגע שתמר מחליטה לעקוב אחריו ולראות לאן הוא הולך.

 
צ'יק ואני / וולפגנג הרנדורף
רביעי, 19 יוני 2019

הוצאת עם עובד | 216 עמודים | מגרמנית: שירי שפירא


איזה ספר כייפי!

התחלתי לקרוא אותו לגמרי במקרה. חיכיתי שהילדה תירדם וידעתי שלא אוכל להתרכז ולשקוע בספר הרציני שקראתי באותו רגע (מה גם, שבטח עוד רגע וגם ברגע שאחריו אצטרך שוב לקום ולהרגיע). אז הסתכלתי סביבי ועל השולחן בסלון נח לו הספר "צ'יק ואני", שהגיע באותו היום בדואר. הרמתי אותו, הוא לא עבה במיוחד, מצוין. הכריכה גם הזכירה לי משום מה את "פחד ותיעוב בלאס וגאס", אז אמרתי "יאללה". מפה לשם - סיימתי אותו ביום למחרת.

 
לא ספר בישול, המדע והאמנות של הביס המושלם / אסף אביר
ראשון, 09 יוני 2019

הוצאת כנרת זמורה | 280 עמודים


הפעם אני חורגת ממנהגי וכותבת המלצה על ספר עוד לפני שסיימתי אותו. החודש זהו חודש הספר וחבל לי שתפספסו ספרים טובים במחירים טובים. אז אחרי ההקדמה הזו, בואו אני אספר לכם על הספר מעורר התיאבון של אסף אביר.

 
צ'רלי הופך לתרנגולת / סם קופלנד
שבת, 01 יוני 2019

הוצאת שוקן | מאנגלית: אורה דנקנר | אירה: שרה הורן


הופעת בכורה בבלוג של אמא - עומר, בן 8.5 , בן גאה לקואלה וקורא נלהב בהמלצה חדשה בבלוג:

הספר הוא על ילד שקוראים לו צ'רלי. צ'רלי הוא בן תשע, בכיתה ג', וקורה לו משהו מוזר – הואמשתנה בכל פעם כשהוא מודאג. מה זה משתנה? הוא משנה צורה לכל מיני חיות – עכביש, יונה ועוד. הוא לא יודע למה הוא יהפוך הפעם, זה אקראי.

 
פוסטים חדשים יותר>>><<<פוסטים ישנים יותר