על הדבש ועל המוות / ערן בר-גיל
שלישי, 17 דצמבר 2019

הוצאת עם עובד | 355 עמודים


כשקיבלתי את הספר הזה מאוד הסתקרנתי מהכריכה, מהשם ומהתקציר בחלק האחורי. שכחתי בכלל שלפני שמונה שנים קראתי ספר אחר של ערן בר-גיל – "קסם וכזב", שאהבתי בזמנו מאוד. ולכן הספר הזה התיישן לו ליד המיטה כמעט חודש עד שהגעתי אליו. אבל ברגע שהתחלתי לקרוא, לא יכולתי לעצור.

 
על חוט השערה / ליאונור דה רקונדו
שבת, 09 נובמבר 2019

הוצאת אריה ניר ומודן | 198 עמודים | מצרפתית: דורית דליות


נסו לדמיין את הסצינה הבאה – מגרש חניה. בתוך רכב אישה מנקה את האיפור הכבד שמכסה אותה, מסירה פאה, פושטת שמלת משי, גרביונים ומקלפת מעליה כל סימן לנשיות. מתחת לכל אלה מסתתר גבר ספורטיבי בשם לורן. הוא חוזר הביתה לאשתו וילדיו כגבר. אפילו שרק לפני שעה פיזז כאישה במועדון שנקרא זנזיבר.

 
ספרי ילדים - חלק ב'
שבת, 02 נובמבר 2019

 

ספרי ילדים - חלק ב'


 

 
האחרות / שהרה בלאו
ראשון, 13 אוקטובר 2019

הוצאת זמורה ביתן | 223 עמודים


בשבוע הספר האחרון רכשתי לי את הספר הזה. אני קונה ספרים בפינצטה, כי באמת שיש לי המון בבית ואני לא מספיקה להגיע אליהם, אז חבל. בחודש שקדם לשבוע הספר (תכלס זה חודש) ליקטתי לי המלצות מהרשת, מאנשים שאני סומכת עליהם וחולקת איתם את אותו טעם ספרותי וגיבשתי לי רשימה מצומצמת מאוד. הספר הזה היה באותה רשימה.

רצה הגורל וכשהגעתי לדוכן של זמורה ביתן, בדיוק הייתה שם שהרה בלאו וכתבה לי הקדשה. בין היתר כתבה – "מקווה שתאהבי את שילה שלי, יש לי חשד שתבינו זו את זו". היא צדקה ממש. מאוד אהבתי את שילה.

 
פוסטים חדשים יותר>>><<<פוסטים ישנים יותר