קוראימלי אריאל / שרי כפיר, משחק הכדורגל הגדול של עומר / אלירז אוריין

ניקניים | מספר עמודים משתנה


באתר של ניקניים נתקלתי לראשונה לפני כמה שנים, כשהבן שלי בא איתי לעבודה וחיפשתי לו ברשת דפי צביעה. באתר שלהם אפשר להדפיס דפי צביעה עם שם הילד בכל מיני נושאים (חיות, חגים וכו') לגמרי בחינם. הדפסתי לי סטוק ועל הדרך גם הצעתי לגננת להכין לכל ילדי הגן.
לא הרבה זמן אחר כך עומר קיבל גם פאזל עם השם שלו ובחינה מהירה של הקופסה גילתה שגם למוצר הזה "ניקניים" אחראים.

נתקלתי ביותר ויותר פרסומות שלהם ברשת ואז גיליתי, לגמרי במקרה, (זהירות, גילוי נאות לפניכם) שמי שאחראית על הדבר המקסים הזה הייתה איתי בצבא.

וכך, לפני כמה ימים קיבלתי שני ספרים מקסימים לשני הילדים ("שרון, אי אפשר לעשות רק לאחד, זה לא יפה"). באתר יש מבחר פסיכי של ספרים שמשלבים בתוכם את שם הילד – חיות, ספורט, מספרים, אותיות, שודדי ים ונסיכות. שם הילד משובץ בסיפור והופ! הוא הגיבור. ילדים מתים על זה.

אלינו הגיעו כאמור שני ספרים – "משחק הכדורגל הגדול של עומר" (יש לציין שעומר בן 8.5) ו"קוראימלי אריאל" (בת 0.9). עומר פריק של כדורגל והספר הזה ישב עליו בול. מסופר בו על ילד שמשחק כל הזמן, מפסיד במשחק אחד, מתבאס ולא רוצה לשחק יותר, איך חבריו מעודדים אותו והקונפליקט נפתר. בספר השני, שמומלץ כמתנת לידה, הירח מכנס את הכוכבים ויחד הם בוחרים שם לילד/ה. כל אות ניתנת על ידי חיה שמתחילה באותה אות, עד שנוצר השם ושם המשפחה.

בכל ספר שאתם בוחרים, אתם מתבקשים לכתוב את שם הילד והקדשה, אשר מודפסת בתחילת הספר.
באתר, יש לכם אפשרות לדפדף בכל ספר מתחילתו ועד סופו. הכל כדי שלא תרגישו שאתם רוכשים חתול בשק.

מהקטנה קצת קשה להוציא תגובה בגיל הזה, אבל הגדול הקריא לה והיא צווחה באושר בכל פעם שהעביר דף. הגדול אהב מאוד את הסיפור, במיוחד שהוא הכוכב. אני חושבת שהוא די הזדהה, כי גם לו קשה להפסיד וזה נתן לו נקודה למחשבה.

בקיצור – ממליצה בחום!


דירוג הקואלית:

(ארבע קואלות מתוך חמש. זו יכולה להיות מתנה נפלאה לכיתה א', לתחילת קריאה או אפילו ללידה, כשכבר יודעים את שם הילוד.)


פינת העטיפה:

אין פה יותר מידי התחכמויות, במקרה של הספרים שאנחנו קיבלנו, אלו איורים מתוך הספר, אשר נותנים מושג די מדויק על התוכן. הספרים גם מגיעים כל אחד בקופסה חמודה משלו.


אתר ניקניים


תגובה אחת על “קוראימלי אריאל / שרי כפיר, משחק הכדורגל הגדול של עומר / אלירז אוריין

  1. כתבת מקסים! (כרגיל)
    ניקניים ישמחו לתמונות של אריאל ועומר עם הספרים שלהם…חחח
    תודה ענקית שרון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *